سفارش تبلیغ
صبا ویژن
عکس 1 عکس 2 عکس 3

ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است.سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است.معمار آن شرکت دار الهنداسه است.این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با 1500000 مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می‌رود بیش از 3 میلیارد دلار آمریکا باشد.هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن 100000 مهمان را دارد .به تصویر زیر نگاهی بیندازید !!! 
این برج درست کنار کعبه در حال ساخت است آیا می دانید که این برج که ابراج البیت نام دارد قرار است چه کار کند ؟ 
در شب 21 دسامبر سال 2012 در ساعت 11 و 11 دقیقه روز سایه این برج شیطانی بر کعبه احاطه داشته باشد می دانید یعنی چه ؟ 
یعنی شیطان بر خدا تسلط یابد
 
 آیا این نیز دلیلی بر احاطه ماسون بر عرب نیست ؟ 
آیا شیطان بر عقاید آنها ریاست میکند ؟
 در نوک این برج نمادی وجود دارد که شما فکر می کنید نماد اسلام یعنی ماه است اما خیر این نماد بز بافومت است . که شوالیه های معبدی و فراماسون ها انرا می پرستند . 
وبا کمی توجهبه کلمه الله در برج می بینید که الف در وسط کلمه الله نوشته شده است و کسانی که می دانند می فهمند که معنی این کلمه تغییر کرده و معنی ان چیست . ل لا ه و
 
 نماد بز بافومت که در بالای برج ساعت هم استفاده شده است . این نماد در فیلم جمونگ و امپراطور بادها هم به شدت استفاده شده است که فیلم جومونگ هم ساخته دست فراماسون ها است و معنی خود (جومونگ )یعنی: راهب یهودی (چوسان )یعنی :خورشید یهودی (جولبن) یعنی: لبنان یهودی.
 
 
 
علامت تک چشم در بالای {الله اکبر}
 
نماد تک چشم در فیلم ارباب حلقه ها
 

دلیل ساخته برجی به این بزرگی در کنار خانه خدا چیست؟؟؟؟ 
 
اندازه ی خانهی کعبه و برج ساعت را باهم مقایسه کنید (آنها به خیال خود نعوذبالله جبروت خداوند را پایین آورده اند در حالی که این خانه فقط ، نمادی از خداوند است بر روی زمین تا بندگانش به آن سمت عبادت کنند وخانه ی خدا دل بندگان مومن است که با برج ساختن هیچ لطمه ای که به آن نرسیده هیچ خشممان را شعله ورتر میسازد تا از عمر یکی، دو روزه اشان بکاهد.) 

این هم عکسی از شهر مکه در زمانهی قدیم 
مشاهده می شود هیج گونه بلندی به احترام کعبه در اطراف کعبه ساخته نشده است.
 
 
و از مهمترین نکاتی که نباید فراموش شود نوع طراحی بسیار عجیب این بناست 
 
از دیگر علامات شیطان پرستی این برج میتوان به منعکس شدن نور از تک چشم نام ببریم که خود یک علامت فراماسونری است. 

معمار این اثر کیست؟؟؟؟؟!!!!!
این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت : سر نورمن فاستر(لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک یا به تعبیر دیگر «هرم‌های ایلومیناتی» به پا می‌کند . 

 


این شخص یکی از بزرگترین معمارها و مهندسان دنیا می باشد که بیش از 200 آبلیسک را سراسر دنیا ساخته است این فرد همان کسی است که دستور تخریب آبلیسک موجود در مکه را داده و به جای آن دستور ساخت برج ساعت که این نیز همان آبلیسک است ولی این بار در بای مکه را صادر کرده است.
آنها با خراب کردن نماد شیطان میخواستند بگویند که هیچ کس در هیچ جای دنیا حق ندارد به شیطان(آبلیسک)سنگ بزند. 
این همان نماد قدیم می باشد که آن را تخریب کردند
 

 
و این هم بنای جدید احداث شده 
 
 
       

 وقتی پای منافع شرکتهای مختلفی که حتی در آرمشان دشمنی صریح با اسلام دارند به میان می آید میبینیم که اینچنین در ماه رمضان تبلیغات می کنند تا بودجه مسلمانان را در این ماه هرچند بیشتر جذب و در ماههای آینده بر علیه ایشان استفاده نمایند.

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 

اینها هم تبلیغات قدیم این برند بر ضد مسلمانان

و این هم فروشگاههای زنجیره ای صهیونیستی مک دونالد

   تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 

 تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 

 تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

تبلیغات مبتکرانه برند های مختلف برای ماه رمضان

 

 

 

 
      

در حال حاضر شرکت "نستله" دارای 480 کارخانه در نقاط مختلف جهان است که بیش از نیمی از این تعداد در کشورهای در حال توسعه و مابقی در کشورهای اسلامی از جمله ایران، لبنان، سوریه، عربستان، مالزی و غیره در حال فعالیت هستند.

به گزارش شیعه آنلاین، "کلوس واکس موت" مدیر عامل شرکت "نستله" ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد: شرکت نستله در سال 79 کار خود را با سرمایه ای بالغ بر 50 میلیون یورو اغاز کرد که امروز محصولات این کارخانه با استفاده از تکنولوژی روز جهان به تولید انبوه رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت در سه زمینه اصلی غذایی کودک، شیر خشک و اب معدنی در ایران فعالیت می کند، اظهار داشت: هم اکنون 95 درصد نیروهای کاری این شرکت متخصصان ایرانی هستند به طوریکه مجموعا 400 نفر در دفتر مرکزی و کارخانه واقع در قزوین مشغول فعالیت هستند.

 وی هدف حضور شرکت نستله در ایران را برنامه ریزی های بلند مدت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر 60% محصولات تولیدی این شرکت به کشورهای خاورمیانه و حوزه خلیج فارس صادر و الباقی در بازار داخلی مصرف می شود.

 وی در ادامه افزود: هم اکنون این شرکت در اکثر کشورها با تعداد زیادی نیرو فعالیت می کند به طوریکه از 480 کارخانه فعال در نقاط مختلف جهان، نیمی در کشورهای در حال توسعه و مابقی در کشورهای اسلامی راه اندازی شده است.

این شرکت سوِِییسی که تولید کننده محصولات غذایی می باشد.مالک 1/50 % شرکت تولیدمحصولات غذایی Osem  Investment می باشد.در سال 2000 Nestel  اعلام کرد برای راه اندازی مرکز جدید در اسراییل میلیونها دلارسرمایه گذاری خواهد کرد. این شرکت در سال 1998 جایزه جوبیلی را را دریافت کرد.

جوبیلی جایزه ویژه ی خدمتگزاران اسرائیل است.

 

قابل ذکر است بیشتر سهام این شرکت به تجار صهیونیستی تعلق دارد.

 

منبع خبر:سایت شیعه آنلاین


پیوند مطلب:  http://www.shia-online.ir/article.asp?id=3471

 

 برای  مطلب بالا (کالای صهیونیستی در بازار اسلامی) نظری از جانب خانم یا آقای نور نورانی گذاشته شده که الحق و الانصاف حق مطلب رو ادا کرده  و نشان از آشنایی ایشان با معارف اسلامی و همچنین ذهن تطبیقی ایشان در مسائل داره.با تشکر از مطلب بسیار به جا و جالبی که از کتاب معتبر" لهوف" نقل کردن این مطلب رو برای استفاده عموم اینجا آوردم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
عواقب کار قاتلان امام حسین (علیه السلام)

ابن رباح روایت می کند که مرد نابینایی را که روز شهادت حسین (علیه السلام) در کربلا حاضر شده بود، دیدم. کسی علت نابینایی او را سئوال کرد. او در پاسخ چنین گفت:

"ما ده نفر رفیق بودیم که برای کشتن حسین (علیه السلام) به کربلا رفتیم، ولی من شمشیر و تیر و نیزه به کار نبردم. چون حسین (علیه السلام) کشته شد، به خانه خود بازگشتم و نماز عشا خواندم و به خواب رفتم.

در عالم رؤیا شخصی نزد من آمد و گفت: رسول خدا (صل الله علیه و آله و سلم) تو را می خواند؛ برخیز و اجابت کن."

گفتم: "مرا با رسول خدا (صل الله علیه و آله و سلم) چه کار است؟"

آن شخص گریبان مرا گرفت و کشان کشان نزد رسول خدا (صل الله علیه و آله و سلم) برد. دیدم پیغمبر خاتم (صل الله علیه و آله و سلم) در بیابانی نشسته و آستینهای خود را بالازده است و حربه ای در دست اوست و فرشته ای برابر او ایستاده است و در دست او نیز حربه ای است از آتش.

نُه نفر رفقای مرا کشت و به هرکدام که ضربتی می زد سراپای او را آتش فرا می گرفت و می سوزانید.

من نزدیک رسول خدا (صل الله علیه و آله و سلم) رفتم و مقابل او زانو بر زمین زدم و گفتم: " السلام علیک یا رسول الله" ولی آن حضرت جواب نداد و مدّت زیادی مکث کرد.

پس از آن سر خود را بلند نمود و فرمود: "ای دشمن خدا! هتک حرمت مرا نمودی و عترت مرا کشتی و حقّ مرا رعایت ننمودی و کردی آنچه را که کردی؟"

گفتم: " یا رسول الله! به خدا قسم من در کشتن فرزندانت نه شمشیر زدم و نه نیزه به کار بردم و نه تیری انداختم."

فرمود: "راست گفتی؛ ولی سیاهی لشگر کشندگان حسین (علیه السلام) را زیاد کردی؛ نزدیک من بیا."

من نزدیک آن حضرت رفتم. دیدم طشتی پر از خون نزد اوست. به من فرمود: "این خون فرزندم حسین است." سپس از آن خون به چشم من کشید. چون بیدار شدم تاکنون چیزی را نمی بینم."منبع : کتاب ترجمه ومتن کامل لهوف سیّدابن طاووس (رضوان الله تعالی علیه)
ترجمه، تعریب و تصحیح : عقیقی بخشایشی
چاپ هفدهم، صفحه165

خدایا به تو پناه می برم از اینکه سیاهی لشگرکشندگان آل محمد (صل الله علیه و آله و سلم) را زیاد کنم.

خدایا به تو پناه می برم از اینکه مبادا آبی به آسیاب دشمن بریزم.

آمین یا رب العالمین
      
+ کمترین حرکت شیعیان ایران در حمایت از مردم بحرین و اعلام انزجار از کشتار وحشیانه این مردم مظلوم و متوقف کردن تجاوز به زنان شیعه ی بحرینی که ناموس شیعه به حساب می آیند امضاء این پتیشن است. www.petitiononline.com/ssi2011/petition.html+ هر کس ازهرجاصبح بلندمی‌شودبگویدمن شورای نگهبان راقبول ندارم،‌من قانون اساسی راقبول ندارم،‌من مجلس راقبول ندارم،من رئیس‌جمهورراقبول ندارم،من دولت را قبول ندارم.نه!همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید،‌ولو برخلاف رای شماباشد. باید بپذیرید،برای این‌که میزان اکثریت است؛وتشخیص شورای نگهبان که این مخالف قانون نیست و مخالف اسلام هم نیست،میزان است که همه باید بپذیریم. (صحیفه امام جلد14صفحه378)

+ امام خمینی(ره):نمی‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از کسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی. مردم رای دادن به اینها...مردم که به قانون اساسی رای دادند منتظرند که قانون اساسی اجرا بشود؛


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir