سفارش تبلیغ
صبا ویژن
عکس 1 عکس 2 عکس 3

شرکت ایرانسل که نام شرکت اصلی ترکیه ای آن ترک سل می باشد کنسرسیومی متشکل از یک شرکت فناوری اطلاعات آفریقایی و شرکت  MTN   است که در تبلیغات خود نیز گوشی های مختلف NOKIA  را تبلیغ میکند (که می دانیم نوکیا متعلق به شرکتی است که سهام آن متعلق به صهیونیستهاست) جدیدا پیشنهاد فروش با تخفیف  برای نیروهای نظامی را مطرح کرده  است.

بنده با مطلع شدن از این موضوع ناخودآگاه به یاد ماجرای ترور مهندس یحیی ایاش یکی از مبارزان فلسطینی افتادم که براتون نقل می کنم:

 مهندس یحیی ایاش یکی از مبارزان فلسطینی بود که چهره و ماهیت او برای سرویس اطلاعاتی اسرائیل ( موساد)ناشناخته بود .

او بارعایت اصول حفاظتی توانسته بود سالها علیه رزیم صهیونستی فعالیت نماید ،اقدامات اطلاعاتی موساد برای دستیابی به این هدف مهم ناکام مانده بود و ایاش هر بار به نوعی از حوزه شناسایی موساد خارج می شد ، تا اینکه بنا بر اخبار نقل شده موساد از طریق بازرگانی که با حماس ارتباط داشت تعدادی تلفن همراه که مواد منفجره در آنها جاسازی شده بود را به عنوان کمک به نهضت فلسطین به مسئولین این حرکت اهدا می کند!

بر حسب تقدیر یکی از آنها در دست ایاش قرار میگیرد... قریب یک ماه از توزیع تلفنها گذشته بود که موساد باشنود مکالمات به اطلاعات ذی قیمتی  دست پیدا کرد تلفن همراه ایاش مشخص شده و بر اساس خاصیت ارتباطی موبایل که همیشه خود را با نزدیکترین مرکز دیجیتال چک میکند ،محدوده حضور ایاش تعیین می شود یکی از روزها زنگ تلفن همراه ایاش به صدا در می آید  هنگامی که ایاش مشغول صحبت وشناسایی فرد تماس گیرنده بود ،بالگردی در آسمان ظاهر شد و بعد از چندلحظه گوشی همراه ایاش منفجر شده و باعث شهادت ایاش می گردد.به صورتی که مقداری از صورت این مبارز فلسطینی از بین می رود . ولی بالگرد اسرائیلی با ارسال نویزی با طول موج مشخص باعث فعال شدن سیستم مواد انفجاری موبایل شده بود.

 حالا با پیشنهاد این شرکت ترکیه ای الاصل که در دفتر آن عناصر خارجی هم مشغول به کارند

 و با توجه به ارتباط ترکیه با اسرائیل و دشمنان ما  

وتذکر به توطئه ترورهای مختلف از جانب دشمنان نظام در تمام سالیان پیروزی انقلاب

وپایین بودن سطح حفاظتی خطوط ایرانسل که مورد اذعان کارشناسان امر است

آیا نباید اعلام خطر کنم که شناسایی مقامات نظامی ( اعم از ارتش و سپاه و...) و شنود مکالمات آنها درد سر ساز خواهد شد؟

هر چند که مقامات نظامی ما هوشیارتر از این مطالب هستند ولی  تنها طرح این مطلب به عنوان یک احساس خطر و تذکر بود.

ومطلب دیگر اینک چرا باید به این شرکت علاوه بر اعطای اپراتور دوم اجازه ورود به  مناقصه اپراتور سوم هم داده شود.

                              به امید توجه مسئولن امر
مطلب بعدی : یک میلیارد کاربر در سرزمینی به نام فیس بوک       
+ کمترین حرکت شیعیان ایران در حمایت از مردم بحرین و اعلام انزجار از کشتار وحشیانه این مردم مظلوم و متوقف کردن تجاوز به زنان شیعه ی بحرینی که ناموس شیعه به حساب می آیند امضاء این پتیشن است. www.petitiononline.com/ssi2011/petition.html+ هر کس ازهرجاصبح بلندمی‌شودبگویدمن شورای نگهبان راقبول ندارم،‌من قانون اساسی راقبول ندارم،‌من مجلس راقبول ندارم،من رئیس‌جمهورراقبول ندارم،من دولت را قبول ندارم.نه!همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید،‌ولو برخلاف رای شماباشد. باید بپذیرید،برای این‌که میزان اکثریت است؛وتشخیص شورای نگهبان که این مخالف قانون نیست و مخالف اسلام هم نیست،میزان است که همه باید بپذیریم. (صحیفه امام جلد14صفحه378)

+ امام خمینی(ره):نمی‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از کسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی. مردم رای دادن به اینها...مردم که به قانون اساسی رای دادند منتظرند که قانون اساسی اجرا بشود؛


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir